ІМПОРТОВАНЕ ОБЛАДНАННЯ

СТРІЧКОВИЙ ПРЕС ДЛЯ ЗНЕВОДНЕННЯ ОСАДУ «MONOBELT»

Описание,уровень очистки, обслуживание, установка, гарантия

УСТАНОВКА ЗГУЩЕННЯ ОСАДУ «SCRUDRAIN»

Опис, рівень очищення, обслуговування, монтаж, гарантія

УСТАНОВКА ЗНЕВОДНЕННЯ ОСАДУ «DRAIMAD»

Опис, рівень очищення, монтаж, гарантія. Типовий ряд обладнання ДРАЙМАД (DRAIMAD®) призначений для зневоднення осаду з установок очищення комунальних та різного роду промислових стоків. Потужність: до 200 кг ухої маси осаду/добу.

БЕНЗОМАСЛОУЛОВЛЮВАЧ «EUROPEK»

Опис, рівень очищення, обслуговування, монтаж, гарантія

Спіральні сита

Сито спіральне канальне SSK Неочищені стоки на першому етапі зазвичай піддіються механічному очищенню, в процесі якого видаляються тверді частки забруднень (завислі речовини).  В залежності від способу транспортування стоків вибирається  стоков оптимальне технічне рішення даної задачі. При гравітаційному потоці стоків в каналі оптимальним рішенням є застосування спірального канального сита типу SSK. Обладнання може бути змонтоване як… Read more »

Ситопісколовки

Процес очищення стоків зазвичай починається з етапу механічного очищення, необхідного як для комунаотних, так і для промислових стоків. В процесі механичного очищення відділюються тверді частки (завислі речовини), а також пісок. В малих і середніх очисних установках зручніш за все використовувати для цього сучасне, інтегроване обладнання, яким і є ситопісколовки. В ситопісколовках поєднані в спільну конструкцію… Read more »

Сепаратор піска SP

Сепаратор піска типу SP призначений для механічного видалення піска і забруднень у вигляді твердих часток з власною масою більшою, ніж маса стоків, що очищуються. Обладнання монтується безпосередньо на напірному колекторі, по якому проходять комунальні чи промислові стоки. При більшій кількості стоків сепаратор  застосувується для кінцевої сепарації піска, який надходить з пісколовок. Бурхливий потік стоків гаситься… Read more »