ІМПОРТОВАНЕ ОБЛАДНАННЯ

СТРІЧКОВИЙ ПРЕС ДЛЯ ЗНЕВОДНЕННЯ ОСАДУ «MONOBELT»

Опис, рівень очищення, обслуговування, монтаж, гарантія

УСТАНОВКА ЗГУЩЕННЯ ОСАДУ «SCRUDRAIN»

Опис, рівень очищення, обслуговування, монтаж, гарантія

УСТАНОВКА ЗНЕВОДНЕННЯ ОСАДУ «DRAIMAD»

Опис, рівень очищення, монтаж, гарантія. Типовий ряд обладнання ДРАЙМАД (DRAIMAD®) призначений для зневоднення осаду з установок очищення комунальних та різного роду промислових стоків. Потужність: до 200 кг ухої маси осаду/добу.

БЕНЗОМАСЛВІДДІЛЮВАЧ «EUROPEK»

Опис, рівень очищення, обслуговування, монтаж, гарантія

Спіральні сита

Сито спіральне канальне SSK Неочищені стоки на першому етапі зазвичай піддаються механічному очищенню, в процесі якого видаляються тверді частки забруднень (завислі речовини).  В залежності від способу транспортування стоків вибирається  стоків оптимальне технічне рішення даної задачі. При гравітаційному потоці стоків в каналі оптимальним рішенням є застосування спірального канального сита типу SSK.   Обладнання може бути змонтоване… Read more »

Ситопісколовки

Процес очищення стоків зазвичай починається з етапу механічного очищення, необхідного як для комунальних, так і для промислових стоків. В процесі механічного очищення відділяються тверді частки (завислі речовини), а також пісок. В малих і середніх очисних установках зручніше за все використовувати для цього сучасне, інтегроване обладнання, яким і є ситопісколовки. В ситопісколовках поєднані в спільну конструкцію… Read more »

Сепаратор піску SP

Сепаратор піску типу SP призначений для механічного видалення піску і забруднень у вигляді твердих часток з власною масою більшою, ніж маса стоків, що очищуються. Обладнання монтується безпосередньо на напірному колекторі, по якому проходять комунальні чи промислові стоки. При більшій кількості стоків сепаратор застосовується для кінцевої сепарації піску, який надходить з пісколовок. Бурхливий потік стоків гаситься… Read more »