Тип: Финское оборудование LABKO

Финское оборудование LABKO
Жироловки и бензо-масло отделители

ЖИРОЛОВКА «EUROREK»

Жироловка видаляє зі стоків жири та масла, тим самим захищаючи каналізаційні труби від відладень, здатних призвести до утворення наростів і засмічень.

Жири, які містяться в стічних водах харчових підприємств, затримсуються на внутрішній поверхні каналізаційних труб. З часом утворюється наріст, що перешкоджає вільному руху стоків. Щоб уникнути засмічення  труб, необхідно очищувати стічні води від мулу та жировіх домішок перед скидом їх до центральної каналізаційної системи.

Таким чином, жироловки запобігають засміченню каналізаційних труб та зменшують навантаження на очисні споруди.

ЖИРОЛОВКА «EUROREK» NS2…90
Жирвідділювачі EuroREK NS2…90 відповідають вимогам офіційних органів нагляду і стандартам ЄС. Жировідділювачскладається з двох відстійників, розділених між собою стінкою: в першому відстійнику збирається пісок та мул, в другому відбувається відділення жиру. Для кожного відстійника є свій технічний колодязь, що полегшує спорожнення відділювача.

Жировідділювачі, що монтуються в грунт, виготовляються з армованого склопластика на намоточному верстаті з комп’юторним керуванням. Відділювачі стійкі до корозії, а по міцності набагато перевищують ламіновані вручну відділювачі. Жироловки більшого типорозміру, ніж NS25 , виготовляються на індивідуалье замовлення.