Тип: Финское оборудование LABKO

Финское оборудование LABKO
Жироловки и бензо-масло отделители

БЛОК ДООЧИЩЕННЯ ВІД НАФТОПРОДУКТІВ «EUROPEK CF»

БЛОК ДООЧИЩЕННЯ ВІД НАФТОПРОДУКТІВ «EUROPEK CF»

Блок доочищення Europek CFR

Блок доочщення EuroPEK® CFR (вугільний фільтр доочищення) доповнює систему EuroHEK, EuroPEK, EuroNOK, і призначений для доочщення зливових стічних вод до норм скидів до водойм рибогосподарського значення. Система EuroHEK, EuroPEK очищує стоки, що містять нафтопродукти, до 0,3мг/л по нафтопродуктам (норми скиду до каналізації) і забезпечує довготривалість праці блоку доочщення EuroPEK CFR. Результати аналізів з об’єктів, де використовується EuroPEK CFR, показали, що вихідні концентрації по нафтопродуктах не перевищують 0,05мг/л.

ЖИРОЛОВКА «EUROREK»

Жироловка видаляє зі стоків жири та масла, тим самим захищаючи каналізаційні труби від відкладень, здатних призвести до утворення наростів і засмічень.

Жири, які містяться в стічних водах харчових підприємств, затримуються на внутрішній поверхні каналізаційних труб. З часом утворюється наріст, що перешкоджає вільному руху стоків. Щоб уникнути засмічення  труб, необхідно очищувати стічні води від мулу та жирових домішок перед скидом їх до центральної каналізаційної системи.

Таким чином, жироловки запобігають засміченню каналізаційних труб та зменшують навантаження на очисні споруди.

ЖИРОЛОВКА «EUROREK» NS2…90
Жирвідділювачі EuroREK NS2…90 відповідають вимогам офіційних органів нагляду і стандартам ЄС. Жировідділювач складається з двох відстійників, розділених між собою стінкою: в першому відстійнику збирається пісок та мул, в другому відбувається відділення жиру. Для кожного відстійника є свій технічний колодязь, що полегшує спорожнення відділювача.

Жировідділювачі, що монтуються в ґрунт, виготовляються з армованого склопластика на намоточному верстаті з комп’ютерним керуванням. Відділювачі стійкі до корозії, а по міцності набагато перевищують ламіновані вручну відділювачі. Жироловки більшого типорозміру, ніж NS25 , виготовляються на індивідуальне замовлення.